Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El Internado

4 posters

Ići dole

El Internado Empty El Internado

Počalji od Nerea M. Uto Jun 03, 2014 4:34 am

El Internado 2415u9d

Laguna Negra (Crna Laguna) je prestižni internat koji se nalazi u sred šume, a koji pohađaju deca najuticajnijih porodica u zemlji. Ove godine dolaze dva nova učenika, Marcos i njegova sestrica Paula, koji su ovde poslati nakon što su njihovi roditelji nestali na moru a njihov staratelj je postao direktor internata Hector de la Vega. Osim njih u internat dolazi i Maria, nova čistačica, begunac iz psihijatrijske ustanove, koja se tu nije našla slučajno već je došla tražeći nešto. S druga strane, neki od učenika, istražujući nestanak jednog od profesora, naići će na veliku tajnu koja se krije u internatu i koja će ugoriziti njihove živote.

Godine emitovanja: 2007-2010.
Broj epizoda: 71 (6+8+9+11+9+13+15)
Televizija: Antena 3
Produkcija: Globomedia
Glumci: Amparo Baró, Luis Merlo, Natalia Millán, Marta Torné, Ana de Armas, Elena Furiase, Yon González, Martiño Rivas, Carlota García, Marta Hazas, Fernando Tielve, Blanca Suárez, Daniel Retuerta, Raúl Fernández, Carlos Leal, Denisse Peña, Pedro Civera, Ismael Martínez, Javier Cidoncha, Sergio Murillo, Irene Montalá, Lola Baldrich, Javier Ríos, Alejandro Botto, Mariona Ribas, Luis Mottola, Yolanda Arestegui, Manuel de Blas, José Hervás, Adam Quintero, Alejandro Casaseca, Cristina Marcos, José Ángel Trigo, Nani Jiménez, Elisabet Gelabert, Iñaki Font...


Poslednji put izmenio Nerea M. dana Čet Jul 31, 2014 4:04 am, izmenio ukupno 3 puta
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

El Internado Empty Re: El Internado

Počalji od Nesa Pet Jun 13, 2014 10:58 pm

Odlična serija. Prva španska serija koju sam gledao, prvo na AXN-u, a onda poslednje seyone skidao sa neta i čekao prevode. Smile Zanimljivi likovi i misterija vuku da se gleda serija.
Nesa
Nesa

Posts : 49
Join date : 10.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

El Internado Empty Re: El Internado

Počalji od Tixi Čet Jul 10, 2014 9:55 pm

Serija je odlicnaa,moja omiljena!!! Jako je interesantna. Glumci su odlicni. Cool Radnja je jako dobra.Ni jedna epizoda me nije razocarala, u smislu da je bila dosadna. Gledala sam je dva puta!!! Preporucujem je svima.. Very Happy 

Tixi

Posts : 5
Join date : 10.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

El Internado Empty Re: El Internado

Počalji od _carolina Čet Jul 17, 2014 3:16 am

Najbolja serija svih vremena i najomiljenija moja serija. Odgledala sam seriju 2 puta, ali uvek mogu da je gledam, tako da ako je budu prikazivali na b92 opet gledaću je :3 Inače Karol mi je bila najomileniji lik dok nije umrla, a posle nje Hulija i Ivan..A inače ja i Ivan imamo isti karakter xD
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

El Internado Empty Re: El Internado

Počalji od Nerea M. Čet Jul 17, 2014 3:24 am

Kako sam ja volela ovu seriju kad smo se navukli na nju davne 2008. godine. Bila je pauza između druge i treće sezone i ludeli smo čekajući da nastave. Inače je ovo prva serija koju sam baš gledala preko neta. Prva koju sam redovno skidala i iščekivala. Prve sezone su bile najbolje (prve tri, tačnije), posle su se malo izgubili u celoj toj priči (i počeli su da forsiraju neke parove koji meni nikad nisu načisto legli) ali opet su solidno zaokružili celu priču i kompletan utisak je pozitivan (za razliku od nekih drugih serija Very Happy). Što se tiče likova meni je uvek bila omiljena Vicky, verovatno zbog toga što su je svi (uključujući i scenariste) kulirali a opet bez nje mnogo toga ne bi uspeli da urade. I sećam se da Carol nisam mogla da smislim, posebno u prvim sezonama. Kad je umrla zezali su me da treba da častim što konačno više neću morati da je gledam. Very Happy A od starijih likova mi je najbolji bio Hector. Very Happy
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

El Internado Empty Re: El Internado

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu