Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chiringuito de Pepe

2 posters

Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Chiringuito de Pepe

Počalji od Nerea M. Sub Jun 07, 2014 2:02 am

Chiringuito de Pepe J582np

Sergi Roca (Santi Millán) je svetski poznati kuvar koji biva primoran da ode u mali bife u Penjiskoli s ciljen da ga spasi od neminovne propasti. Tamo će upoznati specifičnu porodicu koja upravlja bifeom: vlasnika, Pepea Leala (Jesús Bonilla); njegovog sina Vicentea (El Langui); i njegovog rođaka Danija (Adrián Rodríguez). Imaće prilike da upozna i druge osobe: Marianu (Blanca Portillo). ribolovca u koju je Pepe zaljubljen; i Lauru (Begoña Maestre), vlasnicu seoske pekare čija su strast kreativni kolači.
Pomalo obeshrabren idejom da radi u ambijentu i sa ljudima potpuno drugačijim od onih na koje je navikao, Sergi traži da mu pomognu saradnika iz jednog od njegovih restorana, i Mati ((Dafne Fernández), koja radi za njega kao pomoćnica u kuhinji, biće ta koje će se dobrovoljno pojaviti u Penjiskoli.
Ono što je u početku za njega bila neprijatna obaveza koju će brzo i lako rešiti, postaće prava lična i profesionalna odiseja.

Godine emitovanja: 2014-?
Broj epizoda: 8
Televizija: Telecinco
Produkcija: 100balas
Glumci: Santi Millán, Jesús Bonilla, Dafne Fernández, J.M. Montilla "El Langui", Begoña Maestre, Dani Leal, Blanca Portillo

Premijera serije je 09.06.2014.


Poslednji izmenio Nerea M. dana Uto Jun 10, 2014 5:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Re: Chiringuito de Pepe

Počalji od Boyana Ned Jun 08, 2014 11:57 pm

Dobro je što ide leto i ja imam upražnjena mesta. Mada bih ovo verovatno svakako pogledala jer volim Santija a ostali su mnogo smešni u najavi. Znači danas kreće.
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Re: Chiringuito de Pepe

Počalji od Nerea M. Pon Jun 09, 2014 12:21 am

Oui, danas kreće. Mene je ona najava oduševila. Jeste da nije to nešto preterano zanimljivo i šta već, ali što kažeš leto je, a i gleda mi se neka komedija. Very Happy Plus što Blancu Portillo nisam gledala u komediji od 7 vidas (koju nikad nisam završila jer ima milion epizoda Very Happy). A i ostatak ekipe nije loš. Jedino mi Jesus Bonilla smeta. Imam alergiju na te glumce iz serije Los Serrano. Very Happy
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Re: Chiringuito de Pepe

Počalji od Boyana Pet Jun 13, 2014 10:00 am

Kako imaš alergiju na glumce iz serije koju nisi gledala? Smile Mada, on i meni zna da smeta. Često ga i ne razumem kad priča.

A ovo je gledljivo, ali za sada samo toliko. Vdećemo još koju epizodu. Mislim da će mi oni biti onako za opuštanje, kad baš nema ništa posebno.
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Re: Chiringuito de Pepe

Počalji od Nerea M. Pet Jun 13, 2014 10:06 am

Boyana ::Kako imaš alergiju na glumce iz serije koju nisi gledala? Smile

Kod mene je sve moguće. Very Happy A i gledala sam par epizoda. Mada, dobro. Preterala sam gore. Smetaju mi Resinas i njegovo društvo iz serije. Ove ostale podnosim. Very Happy

A za seriju se slažem. Previše je mlaka nekako. Nastaviću jer nema šta drugo sad da se gleda, a i zbog nekih glumaca, ali me pilot nije previše zainteresovao. Very Happy
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Chiringuito de Pepe Empty Re: Chiringuito de Pepe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu