Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Analize spotova

Ići dole

Analize spotova Empty Analize spotova

Počalji od Boyana Sre Jun 25, 2014 3:39 am

E ovako. Nena i ja smo tokom jednog od naših pisanija došle do zaključka da nam je ova tema preko potrebna iz više razloga. Jedan od njih je da svako može da kaže svoje viđenje određenog spota, odnosno priče koja se u njemu odvija, a drugi bi bio da imamo mesto gde možemo da se sprdamo s određenim spotovima (naravno da to nije primarni cilj  Very Happy ).

Pa evo ja sad reših da postavim jedan spot o kom smo upravo pričale, a nije u redu da ostali ostanu uskraćeni za naše analiziranje.



U suštini, ovde nema mnogo šta da se analizira jer je spot vrlo predvidiv. Mene je zanimalo zašto je u svim spotovima prevarena devojka obavezno mnogo lepša od one druge, i obavezno ima najboljeg druga koji izgleda deset puta bolje od njenog mamlaza ali ga ona ranije nije videla "pravim očima". I naravno, njih dvojica su se posle potukli a Nenu je zanimalo u kom univerzumu Jadel može da pretuče Adama, tako da sam joj ja lepo objasnila o čemu se u stvari radi: Adam zna da je kriv što je prevario tako divnu devojku i upravo u trenutku kada se Jadelova pesnica približavala njegovom licu je shvatio koliko je u stvari voli i da zaslužuje da bude pretučen i zato se prepušta. Devojka je naravno potrešena i shvata sa kim je bila ali konačno je "skinula ružičaste naočare" i sad sve vidi kristalno jasno. Jedino se nisu poljubili na kraju. E tu su me baš razočarali. Mislim, jel kliše il nije!
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu