Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin Identidad

+5
Sanja94
_carolina
Nesa
Boyana
Nerea M.
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Nesa Čet Jul 17, 2014 8:44 am

To je najveća glupost u celoj seriji. Sve vreme priča o osveti, a onda u sred bela dana, na javnom mestu, hoće da ubije Enrikea. Smile Ali, da ne tražimo samo mane u seriji, jer ih ima svaka serija.

To za Huana je i meni čudno, kao i to što hoće da se sveti ocu. Ali ne verujem da je ovolika sezona u kojoj su razrađivali likove bila za džabe, i da će na kraju da se ispostavi da je Huan ipak neka dobrica, a da će otac možda i da je podržava u osveti.

Mislim da će druga sezona da bude dobra. Vidim na ovim slikama iz njenog kompjutera čak i onu monahinju Smile Ne vidim Amparo, ali bi trebalo sa njom da bude najzanimljivije.
Nesa
Nesa

Posts : 49
Join date : 10.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Sanja94 Pet Jul 18, 2014 12:44 am

Sto se Huana tice, iskreno ne verujem da je tako olako "izdao" Mariju, ko zna sta se sve tu krije, nazalost nacekacemo se da saznamo. Ocekujem da ce se lepo osvetiti njenoj "sestrici" koja se uvalila u njen stan i zivot. Ona me u seriji najvise nervira, volim tu glumicu svaka cast, odlicno je iznela lik, ali Amparo me tako iritira...
Samo malo krace o proslosti vise o buducnosti i to je to... Bas me kopka sta ce dalje biti kad se infiltrira u porodicu. Ne mogu docekati iducu sezonu...

Inace Marijin novi izgled je fenomenalan, vise mi se dopada sa kracom crnom kosom... ^_^
Sanja94
Sanja94

Posts : 7
Join date : 16.07.2014
Age : 30
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Tijana94 Pet Sep 05, 2014 12:58 pm

Vrh serija. Mogli bi sto pre tu drugu sezonu :-))

Tijana94

Posts : 21
Join date : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Tititotl Sub Apr 04, 2015 8:27 am

Antena 3 najavila da ce emitovanje druge sezone krenuti uskoro. Mada ne znam sta tacno podrazumevaju pod tim "uskoro" Very Happy

http://www.antena3.com/series/sin-identidad/noticias/vuelto-vengarse-identidad-muy-pronto-antena_2015021800468.html
Tititotl
Tititotl
Administrator
Administrator

Posts : 26
Join date : 08.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Tititotl Sre Apr 08, 2015 10:27 am

Veceras krenula druga sezona na Antena 3. Nazalost, nisam stigao da je pogledam, verovatno cu narednih dana Smile
Tititotl
Tititotl
Administrator
Administrator

Posts : 26
Join date : 08.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Sanja94 Čet Apr 09, 2015 12:29 pm

Sasvim slučajno sam juče saznala da počinje emitovanje 2.sezone i naravno gledala sam uživo na ovoj stranici. http://vertdtgratis.es/
Utisci - za sada sam vrlo zadovoljna, veoma obecava, mislim da će 2.sezona biti zanimljivija upravo zbog realizovanja osvete. Ne bih komentarisala detaljno pošto niste gledali, da uživate kao što sam i ja... i da iščekujemo nove epizode Smile) pozdrav za sve..
Sanja94
Sanja94

Posts : 7
Join date : 16.07.2014
Age : 30
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od -MILOS- Pet Apr 17, 2015 11:47 am

odlicna druga epizoda, Marija je pocela da se igra i to mi se bas svidja, jedva cekam sledece epizode:) Sanja da li bi htela da je prevodimo zajedno? Smile

-MILOS-

Posts : 4
Join date : 29.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Sanja94 Pon Apr 20, 2015 1:27 am

Joj, veruj mi da bih, cak sam prevodila kad je pocela 1. epizoda, medjutim imala sam bas poteskoca a i Nena bolje zna od mene pa sam odustala. Imam i mnogo obaveza na faksu zaista ne bih stigla.. Smile Zao mi je, ali za sada samo gledam.. Da idem u srednju skolu, vec bih prevodila.. Ne mogu docekati novu epizodu, pocinje da se bas bas zahuhtava ^_^ drunken
Sanja94
Sanja94

Posts : 7
Join date : 16.07.2014
Age : 30
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od _carolina Pon Apr 20, 2015 5:24 am

Sanja ja te razumem, ne samo zbog prevoda, vec i zbog obaveza, ne sekiraj se ti nista, vec cemo mi koji slabo znamo da odgledamo bez prevoda Very Happy Ja sam recimo dok sam gl prvu epku do 30. i nekog minuta mnogo slabo razumela, ako kako je tekla epizoda sve bolje i bolje sam razumela Very Happy
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od -MILOS- Pon Apr 20, 2015 5:48 am

Sanja nije da te molim ali cisto da znas da pored mene ima jos dva decka i jedna cura gde delimo epizodu na delove. Svako ce bukvalno dobiti po 15 min za prevodjenje, a posebno imamo devojku koja titla epizodu. Tako smo preveli El tiempo entre costuras, jednu epizodu nedeljno Smile Ako zelis javi mi se Very Happy

-MILOS-

Posts : 4
Join date : 29.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od _carolina Pon Apr 20, 2015 5:51 am

Hvala Miloše za ETEC, to ću uskoro da počnem da gledam Smile
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od dolinalima Sre Avg 05, 2015 2:37 am

Ако некоме одговара превод на руски (2. серијал) може одавде скинути.
my . rs / 6u5

dolinalima

Posts : 4
Join date : 05.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od dolinalima Sre Avg 05, 2015 2:39 am

Само избришите ове размаке. Пошто сам нови није ми допуштено постављање линкова.
Moже и одавде, исто је. yadi . sk /d/Zi9BrkxmiHYZY

dolinalima

Posts : 4
Join date : 05.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od dolinalima Sub Avg 08, 2015 8:34 am

Мислим да више нећу погледати ни једну шпанску серију у животу. Идеја је била добра, али су на крају упропастили све. Одгледаћу последње три епизоде чисто ради реда.

dolinalima

Posts : 4
Join date : 05.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od dolinalima Sub Avg 08, 2015 12:59 pm

Ходер !! Учинило ми се да су се донекле извадили у последње три епизоде. Шта им је требала она последња сцена !? Гори су од своје латиноамеричке браће !! Значи, шпанске серије - никада више !!!


dolinalima

Posts : 4
Join date : 05.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sin Identidad - Page 2 Empty Re: Sin Identidad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu