Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los misterios de Laura

2 posters

Ići dole

Los misterios de Laura Empty Los misterios de Laura

Počalji od Nerea M. Uto Jun 03, 2014 4:05 am

Los misterios de Laura Bdrzwl

Laura Lebrel mora da uskladi obaveze koje ima kao supruga, domaćica i majka dva blizanca od pet godina, sa svojim policijskim poslom. Ali Laura nije obična inspektorka... Ne vodi se naučnim dokazima, niti se razume u psihoanalizu. Njeno oružje su intuicija i instinkt, koji često dovode do toga da obori i najjači alibi. Ali često je rešavanje najsavršenijih zločina za nju daleko lakše nego rešavanje problema u svom privatnom životu. Njen odnos sa Hakobom, bivšim mužem koji je i sam policajac, prilično je zamršen; njen sinovi su u stanju da svakog navedu da izgubi strpljenje; njen verni partner u rešavanju zločina Martin, ne prestaje da se uvaljuje u probleme; a naravno, tu je i njena majka...

Godine emitovanja: 2009-?
Broj epizoda: 32 (6+13+13)
Televizija: TVE
Produkcija: Boomerang TV
Glumci: María Pujalte, Fernando Guillén-Cuervo, Oriol Tarrasón, César Camino, Laura Pamplona, Beatriz Carvajal, Raúl del Pozo, Juan del Pozo
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Los misterios de Laura Empty Re: Los misterios de Laura

Počalji od _carolina Sub Jul 05, 2014 11:15 am

Jaoooo kako dobra serija, baš ovakve obožavam.Zanima me da li ima prevoda za nju, i ako nema da li bi je neko prevodio, baš bih volela da je gledam.
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

Los misterios de Laura Empty Re: Los misterios de Laura

Počalji od Nerea M. Sub Jul 05, 2014 11:19 am

Da dan traje jedno 150 sati i da serija nema toliko epizoda ja bih je sigurno prevodila jer mnogo volim ovu seriju. Opuštajuća je, sa zanimljivim likovima i slučajevima koji su zanimljivi. Ali ima previše epizoda i ne smem da se upuštam u tako nešto. Evenutalno kad bi se pojavili neki titlovi da mi to dodatno olakša posao. Ali za sad nažalost ne mogu.

A inače me nervira što se TVE toliko kilavi sa obnavljanjem serije. Ne znam šta čekaju. Imala je solidnu gledanost, sad će sa američkim rimejkom dodatno da zainteresuje ljude, samo može da se poveća gledanost.
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Los misterios de Laura Empty Re: Los misterios de Laura

Počalji od _carolina Sub Jul 05, 2014 11:25 am

Jedino mi preostaje da dobro naučim španski pa da gledam bez prevoda Very Happy
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

Los misterios de Laura Empty Re: Los misterios de Laura

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu