Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velvet

3 posters

Ići dole

Velvet Empty Velvet

Počalji od Boyana Uto Jun 03, 2014 10:23 pm

Velvet 21draxs

Zaronite u 1958 godinu. Moda u Španiji je izložena velikoj promeni sa pojavom prêt-à-porter - a (francuski: "spremno da obuvanje"). Serija prati život ljudi koji su povezani sa galerijom somota kojom upravlja porodica Markez na čijem je čelu patrijarh Don Rafael Markez koji je oženjen Glorijom. Rafael ima sina Alberta, a Glorija ćerku Patrisiju.
Međutim, glavni zaplet ove priče jeste, zapravo, ljubav između dva glavna lika. Ana je krojačica koja radi u galeriji - zgodna je, zabavna i hrabra. Njeni roditelji su umrli kada je bila mala, te je nakon njihove smrti odlučila da sa ujakom Emiliom, koji takođe radi u galeriji, ode u Madrid. Od malena je bila zaljubljena u Alberta, ali zna da nikada ne mogu biti zajedno jer pripadaju različitim društvenim klasama. Oboje su zaljubljeni jedan u drugog i imaju ljubav za koju su spremni boriti se. Alberto je, međutim, veren sa Kristinom - ženom koja nije vlasnica njegovog srca.

(Preuzeto sa: http://www.prijevodi-online.org)

Godine emitovanja: 2014-?
Broj epizoda: 15 (15+?)
Televizija: Antena 3
Produkcija: Bambú Producciones
Glumci: Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Adrián Lastra, Marta Hazas, Cecilia Freire, José Sacristán, Natalia Millán, Manuela Vellés, Aitana Sánchez Gijón, Tito Valverde, Javier Rey, Manuela Velasco, Sara Rivero, Juan Ribó, Miriam Giovanelli, Maxi Iglesias, Cristina Plazas, Asier Etxeandía, Diego Martín, Amaia Salamanca, Peter Vives...
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Velvet Empty Re: Velvet

Počalji od Nerea M. Pon Jun 09, 2014 12:47 am

Ovo je jedna od onih serija koje imaju skoro sve. Ima odličnu glumačku postavu. Ima fantastičnu produkciju, ona špica je samo dovoljna da vas oduševi. Ima skoro sve. Osim priče. Tj. ima serija priču, ali nije zanimljiva. Mislim na glavnu ljubavnu. Ne volim te parove koji su nadovno zaljubljeni od samog starta ali jadni ne mogu da budu zajedno. I nervira me to. Jer glume glumci koje volim, i samo ih dodatno ubacuju, pročitah negde da je i Peter Vives došao u seriju, ali ne mogu da gledam jer me nervira glavna priča. Very Happy Najgore je to što ću na kraju da odgledam, jer ide leto i nema šta da se gleda, što će neka sporedna priča da me zainteresuje pa ću još i da zavolim seriju, ali će ovi glavni i dalje da me nerviraju i navijaću da scenaristi reše da njih dvoje ipak ne treba da budu zajedno. Very Happy


Poslednji put izmenio Nerea M. dana Pon Jun 09, 2014 2:57 am, izmenio ukupno 2 puta
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Velvet Empty Re: Velvet

Počalji od Boyana Pon Jun 09, 2014 2:07 am

Ja sam toliko čekala ovu seriju jer ih oboje volim..i toliko sam bila srećna kad je krenula..i toliko me smorila do kraja sezone.. Very Happy
Stvarno nisam ni ja više za te klasične telenovela zaplete, prerasla sam to odavno. Čak sam se nadala da će na kraju sezone da ih spoje i poštede nas daljih muka ali ne..
I što ti reče, sporedni parovi su daleko zanimljiviji, npr. Rita i Pedro (i onaj radnik kojem ne znam ime), ili Clara i Mateo...čak i Blanca i Max Very Happy.
Aš teta...stvarno je sve ostalo super...glumci su svi fenomenalni...Asier kao dodatak im je bio pun pogodak (a kad nije? Smile)
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Velvet Empty Re: Velvet

Počalji od _carolina Sub Jul 05, 2014 11:08 am

Ja ovo neću da gledam, jer je očigledno da je sapunjara, a takve serije ne podnosim.
_carolina
_carolina

Posts : 85
Join date : 05.07.2014
Age : 32
Location : Starling City

Nazad na vrh Ići dole

Velvet Empty Re: Velvet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu